Festivaly a kulturní akce

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie. A&nsp;k tomu úzce spolupracujeme s režiséry na přípravě scénářů.

Detail řešení

Samozřejmostí je záznam celé akce včetně postprodukce. Videem se tak můžete pochlubit i na sociálních sítích. Zdobí nás špičkový projektový management, který využívají nejen organizátoři festivalů.
Stavba stage a LED technologií
Video obsah a záznam
Zapojení fanoušků – soc. sítě
Vizuální prezentace sponzorů a značek

Zapojení fanoušků – soc. sítě

Komunikace prostřednictvím sociálních sítí se na festivalech, sportovních akcích a eventech stává stále populárnější. Zajistíme streaming, aplikaci, Yvent hashtag. Zapojte a zabavte účastníky. YVENT#TAG = zobrazení selfie fotografií např. na LED stěně v reálném čase - okamžité propojení se sociálními sítěmi. Dokonale zapojí a zabaví všechny účastníky eventu - účastníci si z večera odnesou nesmazatelný zážitek.

Vizuální prezentace sponzorů a značek

Potřebujete zviditelnit Vaši značku? "Obrandujeme"  LED mobilní vozíky logem Vaší firmy. Nebo zobrazíme Vaše loga na LED obrazovce, či perimetru.

Nechte se inspirovat

Firemní eventy

Baví nás spolupodílet se na přípravě akce, stavbě scénáře, scénografii a dramaturgii eventu.
Od digitální pozvánky, přes on-site registraci až po obsahovou a zábavnou produkci a veškeré technologie. Tomu říkáme akce na klíč.
Naše řešení zapojí a pobaví lidi tak, že akce pro ně nebude jen zážitkem, ale i pozitivním Prožitkem.

Více informací
Sportovní akce

Nejmodernější LED obrazovka do haly nebo fanzóny? Světelná show nebo slavnostní zahajovací ceremoniál? sportovní klání? To vše zajistíme pomocí našich projekčních technologií, světel a ozvučení, která znáte například z přenosů NHL.
Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané nejen v Česku.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Státní zasedání bereme vážně nejen s ohledem na kvalitu veškerých dodávaných technologií a kvalifikovanou obsluhu technických specialistů, ale také s ohledem na maximální využití moderních komunikačních prostředků pro co nejsnazší a nejefektivnější komunikaci.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)


Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha