Festivaly a kulturní akce

Podporujeme nejkvalitnějšími video službami, kamerami a režií včetně střihu a záznamu obsahu, špičkovými LED technologiemi a kvalitním projektovým managementem pro napojení na organizátory a režiséry

Detail řešení

Zajišťujeme přenos koncertů, videa z festivalů, včetně celé video režie a kompletní technické zabezpečení a služby. Jsme specialisté na video a LED technologie. Zároveň pracujeme s režiséry akcí a společně realizujeme scénář akce pro nejlepší vizuální a zvukový zážitek.
Stavba stage a LED technologií
Video obsah a záznam
Zapojení fanoušků – soc. sítě
Vizuální prezentace sponzorů a značek

Zapojení fanoušků – soc. sítě

Komunikace prostřednictvím sociálních sítí se na festivalech, sportovních akcích a eventech stává stále populárnější. Zajistíme streaming, aplikaci, Yvent hashtag. Zapojte a zabavte účastníky. YVENT#TAG = zobrazení selfie fotografií např. na LED stěně v reálném čase - okamžité propojení se sociálními sítěmi. Dokonale zapojí a zabaví všechny účastníky eventu - účastníci si z večera odnesou nesmazatelný zážitek.

Vizuální prezentace sponzorů a značek

Potřebujete zviditelnit Vaši značku? "Obrandujeme"  LED mobilní vozíky logem Vaší firmy. Nebo zobrazíme Vaše loga na LED obrazovce, či perimetru.

Nechte se inspirovat

Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Bereme vážně zejména s ohledem na kvalitní technologie, kvalifikovanou obsluhu technických specialistů a maximálního využití moderních komunikačních prostředků pro co nejlepší komunikaci účastníků.

Více informací
Sportovní akce

Navrhujeme technicky tak, abychom mohli podpořit co nejlepší návštěvnost spolu s organizátory. Proto navíc k AV službám navrhujeme zajímavé hry pro návštěvníky, pomáháme prezentaci značek sponzorů a maximálně využíváme sociální sítě.

Více informací
Firemní eventy

Vyžadují maximální využití času lidí na firemním eventu. Co pro děláme ? Kvalitně podpoříme sdělení prostřednictvím našich špičkových technologií a zároveň pomáháme zapojit a pobavit účastníky tak, aby pro ně event byl zážitkem a pozitivním prožitkem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha