Firemní eventy

Vyžadují maximální využití času lidí na firemním eventu. Co pro děláme ? Kvalitně podpoříme sdělení prostřednictvím našich špičkových technologií a zároveň pomáháme zapojit a pobavit účastníky tak, aby pro ně event byl zážitkem a pozitivním prožitkem.

Detail řešení

Pomůžeme vám s přípravou vašeho firemního eventu od digitálních pozvánek až po obsahovou a zábavnou produkci. Pomocí našich technologií a společného scénáře akce připravíme zapojení účastníků, připravíme hlasování, poskytneme grafickou a vizuální podporu a kompletně zajistíme technologie.
Aplikace pro registraci
Koordinujeme akci spolu s Vámi
Řízení eventu pomocí aplikace k lepšímu zapojení účastníků, podpoře značky, zážitku a zábavě

Aplikace pro registraci

Aplikace EasyEvent je je moderní systém pro správu konferencí, kongresů a firemních akcí. Jedná se o komplexní řešení, které zahrnuje tvorbu graficky atraktivní a obsahově přehledné microsite včetně správy registrací, elektronickou distribuci vstupenek s QR kódy a v neposlední řadě mobilní aplikaci s komplexními informacemi i interaktivními prvky, které nenásilně zapojí účastníky v průběhu akce. Díky mobilní aplikaci budete mít veškeré potřebné informace vždy po ruce.

Koordinujeme akci spolu s Vámi

Rádi Vám pomůže s koordinací Vaší akce nebo zrealizujeme celou akci na klíč včetně produkční části. Vymyslíme vše od dekorace až po režii.

Řízení eventu pomocí aplikace k lepšímu zapojení účastníků, podpoře značky, zážitku a zábavě

Komunikace prostřednictvím sociálních sítí se na  eventech stává stále populárnější. Zajistíme streaming, aplikaci Easy Event pro registraci, program konference, či hlasování.

Nechte se inspirovat

Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Bereme vážně zejména s ohledem na kvalitní technologie, kvalifikovanou obsluhu technických specialistů a maximálního využití moderních komunikačních prostředků pro co nejlepší komunikaci účastníků.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Podporujeme nejkvalitnějšími video službami, kamerami a režií včetně střihu a záznamu obsahu, špičkovými LED technologiemi a kvalitním projektovým managementem pro napojení na organizátory a režiséry

Více informací
Sportovní akce

Navrhujeme technicky tak, abychom mohli podpořit co nejlepší návštěvnost spolu s organizátory. Proto navíc k AV službám navrhujeme zajímavé hry pro návštěvníky, pomáháme prezentaci značek sponzorů a maximálně využíváme sociální sítě.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha