Firemní eventy

Baví nás spolupodílet se na přípravě akce, stavbě scénáře, scénografii a dramaturgii eventu.
Od digitální pozvánky, přes on-site registraci až po obsahovou a zábavnou produkci a veškeré technologie. Tomu říkáme akce na klíč.
Naše řešení zapojí a pobaví lidi tak, že akce pro ně nebude jen zážitkem, ale i pozitivním Prožitkem.

Detail řešení

EasyEvent je komplexní řešení pro moderní akci spojující výhody on-line event management softwaru a mobilní aplikace s interaktivními funkcemi pro účastníky i přednášející.
Využití systému EasyEvent zvýší rychlost přípravy organizace akce, zapojí účastníky do dění na akci a poskytne zpětnou vazbu.
Jedna hosteska za minutu odbaví v rámci on-site registrace minimálně pět účastníků konference včetně vytištění badgů!Toto a mnohem více vám pomůže s hladkým průběhem celé akce.
Aplikace pro registraci
Koordinujeme akci spolu s Vámi
Videomapping

Aplikace pro registraci

Aplikace EasyEvent je je moderní systém pro správu konferencí, kongresů a firemních akcí. Jedná se o komplexní řešení, které zahrnuje tvorbu graficky atraktivní a obsahově přehledné microsite včetně správy registrací, elektronickou distribuci vstupenek s QR kódy a v neposlední řadě mobilní aplikaci s komplexními informacemi i interaktivními prvky, které nenásilně zapojí účastníky v průběhu akce. Díky mobilní aplikaci budete mít veškeré potřebné informace vždy po ruce.

Koordinujeme akci spolu s Vámi

Rádi Vám pomůže s koordinací Vaší akce nebo zrealizujeme celou akci na klíč včetně produkční části. Vymyslíme vše od dekorace až po režii.

Videomapping

Byli jste někdy na promítání videa na budovy? Tak přesně to děláme! Ale nejen na budovy, ale i na celou řadu dalších věcí jako jsou třeba auta, makety hodinek nebo lidský obličej. Umíme pro vás vymyslet interiérový i exteriérový mapping, ale i mapping na jakýkoliv model vašeho produktu.

Nechte se inspirovat

Sportovní akce

Nejmodernější LED obrazovka do haly nebo fanzóny? Světelná show nebo slavnostní zahajovací ceremoniál? sportovní klání? To vše zajistíme pomocí našich projekčních technologií, světel a ozvučení, která znáte například z přenosů NHL.
Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané nejen v Česku.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie. A&nsp;k tomu úzce spolupracujeme s režiséry na přípravě scénářů.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Státní zasedání bereme vážně nejen s ohledem na kvalitu veškerých dodávaných technologií a kvalifikovanou obsluhu technických specialistů, ale také s ohledem na maximální využití moderních komunikačních prostředků pro co nejsnazší a nejefektivnější komunikaci.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)


Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha