Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Detail řešení

Konference a kongresy realizujeme s AV technologiemi v ČR i v zahraničí, včetně doprovodných programů, grafického zpracování plánků a set-upů prostor. V rámci projektového řízení komunikujete pouze s 1 odpovědnou osobou po celou dobu akce.
Navrhujeme AV technologie
Špičkové technologie pro komunikaci a vizualizaci
Využíváte našeho projektového manažera
Koordinujeme všechny subdodávky

Navrhujeme AV technologie

Neznáte technologie, ale potřebujete je na Vaši akci? Nevadí, pomůžeme Vám. Navrhneme vhodné technologie,vše rozvrhneme a naplánujeme

Špičkové technologie pro komunikaci a vizualizaci

LED obrazovka Absen A3 Pro je ideální pro veškeré indoor použití. LED moduly Absen A3 Pro nabízí nejlepší kvalitu za příznivou cenu,  dokonalé zobrazení detailů, vysokou odbavovací frekvenci pro televizní aplikace, kvalitní materiál a  snadnou manipulaci.

Využíváte našeho projektového manažera

Naši projektoví manažeři jsou s Vámi po celou dobu akce. Jsou přítomni od první site visit, po celou dobu eventu i po něm. Koordinují také všechny subdodávky.

Koordinujeme všechny subdodávky

Nemusíte si lámat hlavu se subdodávky, postaráme se o vše za Vás.

Nechte se inspirovat

Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Bereme vážně zejména s ohledem na kvalitní technologie, kvalifikovanou obsluhu technických specialistů a maximálního využití moderních komunikačních prostředků pro co nejlepší komunikaci účastníků.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Podporujeme nejkvalitnějšími video službami, kamerami a režií včetně střihu a záznamu obsahu, špičkovými LED technologiemi a kvalitním projektovým managementem pro napojení na organizátory a režiséry

Více informací
Sportovní akce

Navrhujeme technicky tak, abychom mohli podpořit co nejlepší návštěvnost spolu s organizátory. Proto navíc k AV službám navrhujeme zajímavé hry pro návštěvníky, pomáháme prezentaci značek sponzorů a maximálně využíváme sociální sítě.

Více informací
Firemní eventy

Vyžadují maximální využití času lidí na firemním eventu. Co pro děláme ? Kvalitně podpoříme sdělení prostřednictvím našich špičkových technologií a zároveň pomáháme zapojit a pobavit účastníky tak, aby pro ně event byl zážitkem a pozitivním prožitkem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha