Společenská a státní zasedání

Bereme vážně zejména s ohledem na kvalitní technologie, kvalifikovanou obsluhu technických specialistů a maximálního využití moderních komunikačních prostředků pro co nejlepší komunikaci účastníků.

Detail řešení

Pomocí našich technologií – tlumočnických kabin, výkonných zobrazovačů, speciálních mikrofonů pro zasedání zajistíme každou významnou společenskou akci nebo státní událost. Díky certifikovaným kabinám pro tlumočení splňujeme normy pro zasedání EU a nejvyšších státních institucí.
Špičkové konferenční BEZDRÁTOVÉ mikrofony DICENTIS
ISO certifikované TLUMOČNICKÉ KABINY
Podporujeme moderní komunikaci
Obsluha prostřednictvím kvalitních technických specialistů

Špičkové konferenční BEZDRÁTOVÉ mikrofony DICENTIS

Nový bezdrátový konferenční systém BOSCH DICENTIS je vhodný pro zasedání za kulatým stolem, gala večeře, nebo pro kteroukoli akci, kde je vyžadována rychlá instalace techniky, kvalitní zvuk i individuální přístup k účastníkům akce. YVENTECH je jedinou společností, která takovýto systém v ČR vlastní a nabízí. Jedná se o důležitý profesionální doplněk k naší stávající konferenční a tlumočnické profesionální technice BOSCH.

ISO certifikované TLUMOČNICKÉ KABINY

Kabiny Audipack splňují normu ISO 4043. Jedná se o tzv. "dvojkabiny" s možností rozšíření na "trojkabiny". V kabinách je také aktivní odvětrávání kabin.

Podporujeme moderní komunikaci

Nabízíme inovativní technologie pro moderní komunikaci. Např. bezdrátové mikrofony DICENTIS, titulkování, moderní hlasování.

Obsluha prostřednictvím kvalitních technických specialistů

Náš profesionální tým si dokáže poradit v každé situaci. Techničtí specialisté s certifikacemi CTS jsou Vám k dispozici po celou dobu akce.

Nechte se inspirovat

Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Podporujeme nejkvalitnějšími video službami, kamerami a režií včetně střihu a záznamu obsahu, špičkovými LED technologiemi a kvalitním projektovým managementem pro napojení na organizátory a režiséry

Více informací
Sportovní akce

Navrhujeme technicky tak, abychom mohli podpořit co nejlepší návštěvnost spolu s organizátory. Proto navíc k AV službám navrhujeme zajímavé hry pro návštěvníky, pomáháme prezentaci značek sponzorů a maximálně využíváme sociální sítě.

Více informací
Firemní eventy

Vyžadují maximální využití času lidí na firemním eventu. Co pro děláme ? Kvalitně podpoříme sdělení prostřednictvím našich špičkových technologií a zároveň pomáháme zapojit a pobavit účastníky tak, aby pro ně event byl zážitkem a pozitivním prožitkem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha