Společenská a státní zasedání

Státní zasedání bereme vážně nejen s ohledem na kvalitu veškerých dodávaných technologií a kvalifikovanou obsluhu technických specialistů, ale také s ohledem na maximální využití moderních komunikačních prostředků pro co nejsnazší a nejefektivnější komunikaci.

Detail řešení

Naším cílem je perfektní zážitek pro účastníka i organizátora. Naši zkušení a certifikovaní odborníci instalují špičkové tlumočnické systémy BOSCH, kabiny AUDIPACK a další zařízení potřebná pro hladký průběh významného kongresu či konference. Používáme nejmodernější vybavení a neustále investujeme do nových systému a technologií.

Chceme, aby vaše zkušenost s naší tlumočnickou a kongresovou technikou přispěla k vašemu nadšení z celé akce. Již při přípravě s vámi proto důkladně diskutujeme možnosti a radíme vám při výběru techniky i tlumočníků. Pozorně plánujeme celou akci s důrazem na všechny detaily, zajistíme hladkou realizaci a průběžně s vámi komunikujeme, abychom zajistili, že budete neustále v obraze.
Špičkové konferenční BEZDRÁTOVÉ mikrofony DICENTIS
ISO certifikované TLUMOČNICKÉ KABINY
Podporujeme moderní komunikaci
Obsluha prostřednictvím kvalitních technických specialistů

Špičkové konferenční BEZDRÁTOVÉ mikrofony DICENTIS

Nabízíme špičkové konferenční mikrofony BOSCH Dicentis (drátové i bezdrátové), vhodné pro diskusi za kulatým stolem i galavečeře. Využití je možné na jakékoliv akci, kde je vyžadováno zapojení velkého počtu diskutujících. Nabízí nejen excelentní srozumitelnost řeči, ale rovněž možnost parlamentárního hlasování (pro / proti / zdržel se). Využívá se i na jednáních zastupitelstev a akcích obdobného charakteru.

ISO certifikované TLUMOČNICKÉ KABINY

Kabiny Audipack splňují normu ISO 4043. Jedná se o tzv. "dvojkabiny" s možností rozšíření na "trojkabiny". V kabinách je také aktivní odvětrávání kabin.

Podporujeme moderní komunikaci

Pořádáte valnou hromadu a vaše hlasování probíhá pomocí hlasovacích lístků? Máme pro vás maximální urychlení a absolutní průkaznost hlasování s okamžitým tiskem výsledků. Digitální hlasování s váhovostí hlasů se používá na valných hromadách nebo pro zapojení účastníků konference, získávání zpětné vazby apod.

Obsluha prostřednictvím kvalitních technických specialistů

Náš profesionální tým si dokáže poradit v každé situaci. Techničtí specialisté s certifikacemi CTS jsou Vám k dispozici po celou dobu akce.

Nechte se inspirovat

Firemní eventy

Baví nás spolupodílet se na přípravě akce, stavbě scénáře, scénografii a dramaturgii eventu.
Od digitální pozvánky, přes on-site registraci až po obsahovou a zábavnou produkci a veškeré technologie. Tomu říkáme akce na klíč.
Naše řešení zapojí a pobaví lidi tak, že akce pro ně nebude jen zážitkem, ale i pozitivním Prožitkem.

Více informací
Sportovní akce

Nejmodernější LED obrazovka do haly nebo fanzóny? Světelná show nebo slavnostní zahajovací ceremoniál? sportovní klání? To vše zajistíme pomocí našich projekčních technologií, světel a ozvučení, která znáte například z přenosů NHL.
Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané nejen v Česku.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie. A&nsp;k tomu úzce spolupracujeme s režiséry na přípravě scénářů.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)


Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha