Společenská a státní zasedání

Státní zasedání bereme vážně nejen s ohledem na kvalitu veškerých dodávaných technologií a kvalifikovanou obsluhu technických specialistů, ale také s ohledem na maximální využití moderních komunikačních prostředků pro co nejsnazší a nejefektivnější komunikaci.

Detail řešení

Pomocí našich kongresových technologií – tlumočnických kabin, výkonných zobrazovačů i konferenčních mikrofonů zajistíme každou významnou společenskou akci nebo státní zasedání. Díky certifikovaným tlumočnickým kabinám splňujeme přísné normy pro oficiální jednání EU a nejvyšších státních institucí.
Špičkové konferenční BEZDRÁTOVÉ mikrofony DICENTIS
ISO certifikované TLUMOČNICKÉ KABINY
Podporujeme moderní komunikaci
Obsluha prostřednictvím kvalitních technických specialistů

Špičkové konferenční BEZDRÁTOVÉ mikrofony DICENTIS

Nabízíme špičkové konferenční mikrofony BOSCH Dicentis (drátové i bezdrátové), vhodné pro diskusi za kulatým stolem i galavečeře. Využití je možné na jakékoliv akci, kde je vyžadováno zapojení velkého počtu diskutujících. Nabízí nejen excelentní srozumitelnost řeči, ale rovněž možnost parlamentárního hlasování (pro / proti / zdržel se). Využívá se i na jednáních zastupitelstev a akcích obdobného charakteru.

ISO certifikované TLUMOČNICKÉ KABINY

Kabiny Audipack splňují normu ISO 4043. Jedná se o tzv. "dvojkabiny" s možností rozšíření na "trojkabiny". V kabinách je také aktivní odvětrávání kabin.

Podporujeme moderní komunikaci

Pořádáte valnou hromadu a vaše hlasování probíhá pomocí hlasovacích lístků? Máme pro vás maximální urychlení a absolutní průkaznost hlasování s okamžitým tiskem výsledků. Digitální hlasování s váhovostí hlasů se používá na valných hromadách nebo pro zapojení účastníků konference, získávání zpětné vazby apod.

Obsluha prostřednictvím kvalitních technických specialistů

Náš profesionální tým si dokáže poradit v každé situaci. Techničtí specialisté s certifikacemi CTS jsou Vám k dispozici po celou dobu akce.

Nechte se inspirovat

Firemní eventy

Baví nás spolupodílet se na přípravě akce, stavbě scénáře, scénografii a dramaturgii eventu.
Od digitální pozvánky, přes on-site registraci až po obsahovou a zábavnou produkci a veškeré technologie. Tomu říkáme akce na klíč.
Naše řešení zapojí a pobaví lidi tak, že akce pro ně nebude jen zážitkem, ale i pozitivním Prožitkem.

Více informací
Sportovní akce

Nejmodernější LED obrazovka do haly nebo fanzóny? Světelná show nebo slavnostní zahajovací ceremoniál? sportovní klání? To vše zajistíme pomocí našich projekčních technologií, světel a ozvučení, která znáte například z přenosů NHL.
Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané nejen v Česku.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie. A&nsp;k tomu úzce spolupracujeme s režiséry na přípravě scénářů.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)


Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha