Sportovní akce

Nejmodernější LED obrazovka do haly nebo fanzóny? Světelná show nebo slavnostní zahajovací ceremoniál? sportovní klání? To vše zajistíme pomocí našich projekčních technologií, světel a ozvučení, která znáte například z přenosů NHL.
Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané nejen v Česku.

Detail řešení

Dokážeme zapojit diváky na vaší akci tak, aby fotky a videa z místa sdíleli na sociálních sítích. Stačí jim k tomu jen mobilní telefon a stanou se přímou součástí programu.
Společně s unikátním zábavným programem pro fanoušky dokážeme na míru připravit i prezentaci vašich partnerů.
Technické zabezpečení
Pomoc sponzorům s vizualizací
Zapojení diváků
Služba YVENT#tag

Technické zabezpečení

Jako jediní v Česku máme vedle velkého množství LED technologií i unikátní projekční šály, které jsme využili například při florbalovém Superfinále v O2 areně.

Pomoc sponzorům s vizualizací

Mobilní LED technologie
Mobilní zobrazovací vozíky mají velmi snadnou instalaci. Postavíme vám je do 30 minut, a to doslova kdekoliv, protože díky elektro agregátu nepotřebují přívod elektřiny. Vozíky nejsou náročné na prostor, navíc jsou samo stojné a není potřeba kotvení.

LED kontejner
Obří obrazovku 8 x 5 metrů vám kamkoliv dovezeme, rozložíme a do 30 minut můžeme vysílat. Kontejner navíc dokážeme obrandovat podle vašeho přání. Skvělá volba pro sportovní přenosy nebo městské slavnosti a události.

Zapojení diváků

Pomůžeme vám s nastavením soutěží a hrami, interaktivními stánky a zapojením diváků nejen k zápasu či utkání ale i mimo něj. K tomu využijeme technologie a režii akce, která podpoří celý zážitek a show.

Služba YVENT#tag

Zapojte lidi a nechte je tvořit obsah vaší akce. Fotky nebo „posty“ dokážeme posbírat, profiltrovat a v reálném čase zobrazit „live” na velkoplošných obrazovkách přímo během sportovního utkání, konference nebo koncertu. Díky aplikaci YVENT#tag zvýšíte aktivitu vašich fanoušků na sociálních sítích a o vaší akci se tak dozví mnohem více lidí. Po akci vám dodáme statistiku využití včetně zásahu na sociálních sítích.

Nechte se inspirovat

Firemní eventy

Baví nás spolupodílet se na přípravě akce, stavbě scénáře, scénografii a dramaturgii eventu.
Od digitální pozvánky, přes on-site registraci až po obsahovou a zábavnou produkci a veškeré technologie. Tomu říkáme akce na klíč.
Naše řešení zapojí a pobaví lidi tak, že akce pro ně nebude jen zážitkem, ale i pozitivním Prožitkem.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie. A&nsp;k tomu úzce spolupracujeme s režiséry na přípravě scénářů.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Státní zasedání bereme vážně nejen s ohledem na kvalitu veškerých dodávaných technologií a kvalifikovanou obsluhu technických specialistů, ale také s ohledem na maximální využití moderních komunikačních prostředků pro co nejsnazší a nejefektivnější komunikaci.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)


Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha