Sportovní akce

Navrhujeme technicky tak, abychom mohli podpořit co nejlepší návštěvnost spolu s organizátory. Proto navíc k AV službám navrhujeme zajímavé hry pro návštěvníky, pomáháme prezentaci značek sponzorů a maximálně využíváme sociální sítě.

Detail řešení

Pomáháme organizátorům sportovních akcí a sponzorům pro propagaci jejich značek na eventu komplexním zajištění audio vizuálních technologií a služeb. Zapojujeme účastníky pomocí sociálních sítí do dění a přenos zážitků. Jsme iniciátorem pro tzv. branding přenos na sociální sítě a prostřednictvím hravých obsahů zapojujeme diváky u sportovních akcí a přenosů.
Technické zabezpečení
Pomoc sponzorům s vizualizací
Zapojení diváků
Hry a sociální sítě

Technické zabezpečení

Zajistíme Vám technologie pro Vaše sportovní akce. Pro tyto typy akcí jsou velmi populární naše mobilní LED obrazovky. Mobilní LED obrazovka je jedinečné řešení mobilní velkoplošné projekce.

Pomoc sponzorům s vizualizací

Potřebujete ukázat svou značku? Rádi Vás "zviditelníme".  Obrandujeme  mobilní LED vozík logem Vaší společnosti.

Zapojení diváků

Komunikace prostřednictvím sociálních sítí se na festivalech, sportovních akcích a eventech stává stále populárnější. Zajistíme streaming, aplikaci, Yvent hashtag. Zapojte a zabavte účastníky. YVENT#TAG = zobrazení selfie fotografií např. na LED stěně v reálném čase - okamžité propojení se sociálními sítěmi. Dokonale zapojí a zabaví všechny účastníky eventu - účastníci si z večera odnesou nesmazatelný zážitek.

Hry a sociální sítě

YVENT#TAG Zobrazí selfie fotografie např. na LED stěně v reálném čase - okamžité propojení se sociálními sítěmi. Dokonale zapojí a zabaví všechny účastníky eventu - účastníci si z večera odnesou nesmazatelný zážitek.

Nechte se inspirovat

Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Bereme vážně zejména s ohledem na kvalitní technologie, kvalifikovanou obsluhu technických specialistů a maximálního využití moderních komunikačních prostředků pro co nejlepší komunikaci účastníků.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Podporujeme nejkvalitnějšími video službami, kamerami a režií včetně střihu a záznamu obsahu, špičkovými LED technologiemi a kvalitním projektovým managementem pro napojení na organizátory a režiséry

Více informací
Firemní eventy

Vyžadují maximální využití času lidí na firemním eventu. Co pro děláme ? Kvalitně podpoříme sdělení prostřednictvím našich špičkových technologií a zároveň pomáháme zapojit a pobavit účastníky tak, aby pro ně event byl zážitkem a pozitivním prožitkem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha