Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Detail řešení

Přinášíme několik referencí proč s námi spolupracovat ve venue. Nabízíme široké portfolio AV produktů, IT produktů a komunikačních technologií společně s celkovým odbavením akcí pomocí aplikace Easy Event. Pomáháme klientům s obsahem a scénářem celé akce včetně aktivní koordinace.
Navrhujeme AV technologie
Využíváte našeho projektového manažera
Koordinujeme všechny subdodávky
Aplikace pro registraci

Navrhujeme AV technologie

4K technologie PŘINÁŠÍME 4K ROZLIŠENÍ PRO JAKOUKOLI SHOW A PREZENTACI:
  • 4K odbavovací grafické režie a procesory - Event Master Processor Barco E2 / Barco S3-4K
  • 4K vysoce výkonné projektory - Panasonic PT-RQ32K
  • 4K odbavovací video HDSDI režie - BlackMagic Design ATEM Production Studio 4K
  • 4K příslušenství (media servery, kabeláže, převodníky, signálové cesty)

Využíváte našeho projektového manažera

Naši projektoví manažeři jsou s Vámi po celou dobu akce. Jsou přítomni od první site visit, po celou dobu eventu i po něm. Koordinují také všechny subdodávky.

Koordinujeme všechny subdodávky

Nemusíte si lámat hlavu se subdodávky, postaráme se o vše za Vás.

Aplikace pro registraci

Aplikace EasyEvent je je moderní systém pro správu konferencí, kongresů a firemních akcí. Jedná se o komplexní řešení, které zahrnuje tvorbu graficky atraktivní a obsahově přehledné microsite včetně správy registrací, elektronickou distribuci vstupenek s QR kódy a v neposlední řadě mobilní aplikaci s komplexními informacemi i interaktivními prvky, které nenásilně zapojí účastníky v průběhu akce. Díky mobilní aplikaci budete mít veškeré potřebné informace vždy po ruce.

Nechte se inspirovat

Firemní eventy

Baví nás spolupodílet se na přípravě akce, stavbě scénáře, scénografii a dramaturgii eventu.
Od digitální pozvánky, přes on-site registraci až po obsahovou a zábavnou produkci a veškeré technologie. Tomu říkáme akce na klíč.
Naše řešení zapojí a pobaví lidi tak, že akce pro ně nebude jen zážitkem, ale i pozitivním Prožitkem.

Více informací
Sportovní akce

Nejmodernější LED obrazovka do haly nebo fanzóny? Světelná show nebo slavnostní zahajovací ceremoniál? sportovní klání? To vše zajistíme pomocí našich projekčních technologií, světel a ozvučení, která znáte například z přenosů NHL.
Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané nejen v Česku.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie. A&nsp;k tomu úzce spolupracujeme s režiséry na přípravě scénářů.

Více informací
Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Státní zasedání bereme vážně nejen s ohledem na kvalitu veškerých dodávaných technologií a kvalifikovanou obsluhu technických specialistů, ale také s ohledem na maximální využití moderních komunikačních prostředků pro co nejsnazší a nejefektivnější komunikaci.

Více informací
[contact-form-7 404 "Not Found"]