Venue Place

Aktivně přinášíme zkušenosti do různých typů venue.

Detail řešení

Přinášíme několik referencí proč s námi spolupracovat ve venue. Nabízíme široké portfolio AV produktů, IT produktů a komunikačních technologií společně s celkovým odbavením akcí pomocí aplikace Easy Event. Pomáháme klientům s obsahem a scénářem celé akce včetně aktivní koordinace.
Navrhujeme AV technologie
Využíváte našeho projektového manažera
Koordinujeme všechny subdodávky
Aplikace pro registraci

Navrhujeme AV technologie

Neznáte technologie, ale potřebujete je na Vaši akci? Nevadí, pomůžeme Vám. Navrhneme vhodné technologie,vše rozvrhneme a naplánujeme.

Využíváte našeho projektového manažera

Naši projektoví manažeři jsou s Vámi po celou dobu akce. Jsou přítomni od první site visit, po celou dobu eventu i po něm. Koordinují také všechny subdodávky.

Koordinujeme všechny subdodávky

Nemusíte si lámat hlavu se subdodávky, postaráme se o vše za Vás.

Aplikace pro registraci

Aplikace EasyEvent je je moderní systém pro správu konferencí, kongresů a firemních akcí. Jedná se o komplexní řešení, které zahrnuje tvorbu graficky atraktivní a obsahově přehledné microsite včetně správy registrací, elektronickou distribuci vstupenek s QR kódy a v neposlední řadě mobilní aplikaci s komplexními informacemi i interaktivními prvky, které nenásilně zapojí účastníky v průběhu akce. Díky mobilní aplikaci budete mít veškeré potřebné informace vždy po ruce.

Nechte se inspirovat

Kongresy a konference

Spoluřídíme s organizátory, navrhujeme AV technologie, podílíme se na zapojení do obsahu a koordinujeme celý event. Interním projektovým manažerem.

Více informací
Společenská a státní zasedání

Bereme vážně zejména s ohledem na kvalitní technologie, kvalifikovanou obsluhu technických specialistů a maximálního využití moderních komunikačních prostředků pro co nejlepší komunikaci účastníků.

Více informací
Festivaly a kulturní akce

Podporujeme nejkvalitnějšími video službami, kamerami a režií včetně střihu a záznamu obsahu, špičkovými LED technologiemi a kvalitním projektovým managementem pro napojení na organizátory a režiséry

Více informací
Sportovní akce

Navrhujeme technicky tak, abychom mohli podpořit co nejlepší návštěvnost spolu s organizátory. Proto navíc k AV službám navrhujeme zajímavé hry pro návštěvníky, pomáháme prezentaci značek sponzorů a maximálně využíváme sociální sítě.

Více informací
Firemní eventy

Vyžadují maximální využití času lidí na firemním eventu. Co pro děláme ? Kvalitně podpoříme sdělení prostřednictvím našich špičkových technologií a zároveň pomáháme zapojit a pobavit účastníky tak, aby pro ně event byl zážitkem a pozitivním prožitkem.

Více informací

Firma

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód z obrázku (vyžadováno)
captcha